1195773294

Şile Belediyesi Mobil Uygulaması

Free


Screenshots

App Details

Developer
Glia İnovasyon Bilgi Teknolojileri A.Ş.
Price
Free
Version
1.0
File Size
23.81 MB
Release Date
2017-07-05 09:20:33
Version Updated Date
2017-07-05 09:20:33
Languages
  • English
  • Turkish
compatibility
Minimum iOS Version 8.0 - iPad2Wifi - iPad23G - iPhone4S - iPadThirdGen - iPadThirdGen4G - iPhone5 - iPodTouchFifthGen - iPadFourthGen - iPadFourthGen4G - iPadMini - iPadMini4G - iPhone5c - iPhone5s - iPadAir - iPadAirCellular - iPadMiniRetina - iPadMiniRetinaCellular - iPhone6 - iPhone6Plus - iPadAir2 - iPadAir2Cellular - iPadMini3 - iPadMini3Cellular - iPodTouchSixthGen - iPhone6s - iPhone6sPlus - iPadMini4 - iPadMini4Cellular - iPadPro - iPadProCellular - iPadPro97 - iPadPro97Cellular - iPhoneSE - iPhone7 - iPhone7Plus - iPad611 - iPad612 - iPad71 - iPad72 - iPad73 - iPad74 - iPhone8 - iPhone8Plus - iPhoneX - iPad75 - iPad76

App Description

Şile Belediyesi’nin hayatı kolaylaştıran ve vatandaşın yönetime katkı sağladığı şeffaf belediyecilik uygulamasıdır.
Bu uygulama ile yapılan hizmet ve duyuruların vatandaşlarla daha hızlı bir şekilde paylaşılması ve vatandaşların istek ve şikayetlerini belediyeye gelmeden hızlı bir şekilde iletmeleri ile hizmet kalitesinin arttırılması amaçlanmıştır.

Uygulamanın Modülleri

Başkan : Belediye başkanının vatandaşlara iletmiş olduğu mesajları buradan okuyabilir ve isterseniz Belediye Başkanımız Sayın Can Tabakoğlu’na doğrudan mesaj gönderebilirsiniz.

Çek Gönder: Vatandaşların istek ve şikayetlerini belediyeye kolayca gönderebildikleri ve bunlara verilen cevapları görüntüleyebildikleri bölümdür. Tüm vatandaşlar talep ve cevapları görüntüleyebilmektedir.

Haberler: Şile Belediyesi’nin yayınlandığı haber ve duyurulara buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinlikler: Belediyemizin etkinlik duyurularını ve içeriklerini buradan takip edebilirsiniz. Dilerseniz takviminize ekleyebilirsiniz.

Kent Rehberi: Şile sınırları içerisindeki önemli kurum ve kuruluşların telefonlarını,adreslerini ve harita bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Foto Galeri: Belediye Etkinliklerinin fotoğraf galerilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczaneler: Şile sınırları içerisindeki nöbetçi eczanelere bu menüyü kullanarak ulaşabilirsiniz.

*************

This application makes life easier for citizens by involving management of Şile Municipality.
Purposes of this application are sharing services and news with the citizens and helping them without visiting municipality headquarter.